depo raf sistemleri

palet raf sistemleri

HAKKIMIZDA

Depo Raf Sistemleri alanında 15 Yıllık tecrübemiz ile profesyonel çözümler ve anahtar teslimi hizmetler sunan, proje çözümleriyle sektördeki saygınlığını kanıtlanmış, yenilikçi ve güven taşıyan vizyonumuz ile 2014 yılında faaliyetlerimize başladık.

Ürünlerimizin üretimini Kayseri'de 22.000 m2 kapalı alanda 70 kişilik uzman kadrosu bulunan fason üretim tesisimizde gerçekleştiriyoruz. ​Firmamız ve Üretim tesisimiz Uluslararası standartlara uygun olarak üretim yaptırmaktadır ve teknolojik yatırımlarıyla her geçen gün güçlenmeye devam etmektedir.​

Avrupa, Afrika ve Orta Doğu'da gerçekleştirdiğimiz ihracatlar yanı sıra diğer bölgelerdeki potansiyel müşterilere en kısa sürede ulaşmak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterilerimizin taleplerini belirlemek, en yüksek düzeyde fayda sağlayan alternatif projeler üretmek ve kaliteden ödün vermeden vaat edilen son teslim tarihlerinde üretilen projeleri sunmak ve ihtiyaç duyulduğunda müşterilerimiz ile uzun süre iletişim kurarak hizmetler sunmak kalite politikamızdır.

VİZYONUMUZ
Geniş yelpazedeki modern rulo form hatlarımız, kaynak robotlarına yeni yatırımlarımız, toz boya hattımız, robotik kaynak makinelerimiz ve daha fazlası ile depo raf sistemleri pazarında tercih edilen lider şirketler arasında olmayı hedefliyoruz.
ÇALIŞMA İLKELERİMİZ
Tüm müşterilerimize uluslararası standartlara göre ücretsiz projeler ve hizmetler vermek için hazırlanmaktayız.
Ticari ilişkilerimizde yasal çerçevede hareket etmek, müşterilerimize sunulan ürünlerde müşteri beklentilerine en doğru çözümü üretmek, uzun vadeyi koruyarak güvenli ve doğru bir şekilde hareket etmek şirketimizin en önemli taahhüdüdür. 
ÜRETİM HATTI VE MAKİNELER
Modern üretim tesisimizde, rulo dilme ve boy kesme hatlarından, açık profillerinin üretimi için çeşitli üretim hatları, çeşitli rulo şekillendirme hatları, 2 ünite toz kaplama hattı (sürekli ve kapalı) ve mig-mag kaynak (ark kaynağı) hatlarından oluşur. 
Yeni yatırım robotik kaynak hattı, bükme makineleri, abkantlar ve presler, bilgisayar destekli plazma hattı, süpermarket rafları ve dekoratif ahşap üretim makineleri de bulunmaktadır.
White on Transparent.png

Büyükdere Cad. Kırgülü Sok. No:4

Metrocity İş Merkezi D Blok K:4

Levent/İstanbul/TURKEY

                   © Copyright 2014            |             Pallet Raf Sistemleri Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi            |            All Rights Reserved